מחיר ניקיון של משרד אינו דבר קבוע והוא משתנה בהתאם לפרמטרים שונים, כפי שקובעת חברת הניקיון שמבצעת את העבודה. מחיר ניקיון משרדים נקבע גם בהתאם לצרכים ספציפיים של המשרד עבורו מתבצע הניקיון. כדאי לקחת בחשבון כי לא תמיד המחיר הנמוך ביותר הוא המשתלם ביותר. כמה עולה ניקיון משרד? כל הפרטים על תמחור ניקיון משרדים אתם מוזמנים לקרוא כעת. 

כמה עולה ניקיון משרד? 

כאמור, יש פרמטרים שונים המשפיעים על מחיר ניקיון משרדים. לדוגמא, האזור בארץ בו נמצא המשרד. ככל שמיקומו קרוב יותר למרכז הארץ, כך מחיר הניקיון יהיה גבוה יותר. גם דרישות מיוחדות והתמחויות ספציפיות מייקרות את הניקוי.

מה כולל מחיר ניקיון משרדים? יש ניקוי שוטף הנעשה כל יום וניקוי ספציפי המתבצע בתדירות נמוכה יותר. ניקיון שוטף כולל ריקון של הפחים, ניקוי המטבחון והשירותים, ניגוב משטחי העבודה וניקוי הרצפה. ניקוי ממוקד יותר, הנעשה אחת לתקופה, יהיה שאיבת השטיחים, ניקוי חלונות ודלתות, ניקוי המקרר ועוד.

כל אלו אמורים להיכלל בעבודת הניקיון שמספקת חברת ניקוי מקצועית והתמחור יעשה בהתאם לתדירות הניקיונות ולהיקפם. 

באתר של חברת LERMONT המעניקה שירותי ניקיון מקצועיים ואיכותיים ברמה  אחרת, תוכלו למצוא מחשבון לקבלת הצעת מחיר מהירה. מזינים פרטים שונים כגון גודל המשרד, תקציב הניקיון העומד לרשותו, מספר העובדים בו, סוג הרצפה ועוד, ומקבלים הצעת מחיר משוקללת תוך 5 דקות.  

מחיר ניקיון משרדים

כמובן שכל חברת ניקיון משרדים מתמחרת את עבודתה באופן שונה. יש חברות אשר מתמחרות לפי שעת עבודה ואחרות לפי מ"ר וחלקן גובות מחיר גלובלי חודשי. בעיקרון, ככל שהמשרד גדול יותר כך יורד המחיר למ"ר או לשעה.

על בעל המשרד לוודא מה נכלל במחיר, האם הפרמטרים הנקבעים על-ידי חברת הניקיון תואמים לצרכיו הספציפיים והאם חברת הניקיון איתה מתקשרים אכן מתמחה בניקוי משרדים. 

כמה עולה ניקיון משרד

מהם הפרמטרים על-פיהם נקבעים תעריפי הניקיון?

  • תדירות הניקיון – לא כל משרד זקוק לניקיון יומיומי, לדוגמא, משרד קטן או בינוני, שהתנועה בו דלילה. לעומתו במשרד גדול, המשמש עובדים רבים ולעיתים גם לקוחות הנכנסים ויוצאים ממנו ואליו, הניקיון והתחזוקה הנדרשים בו לא רק שהם יומיומיים, אלא נעשים לאורך כל היום. לכן המחיר ישתנה בין משרד אותו מנקים כמה פעמים בשבוע לבין מחיר ניקיון יומיומי.

  • גודל המשרד – גודל המשרד קובע את מספר עובדי הניקיון שיש לגייס ואת כמות השעות הנדרשות לכך. גם סוג הניקיון משתנה. אם יש יותר שטח רצפה שצריך לשטוף, יותר תאי שירותים שצריך לנקות, חלונות רבים שיש להבריק וכד', מחיר הניקיון הכולל יעלה.

  • מיקום המשרד – מעבר למיקום גיאוגרפי בארץ, יש גם את עניין הנגישות. האם המשרד ממוקם במקום שקל להגיע אליו באוטו, האם יש חניה, חופשית או רק בתשלום, האם המשרד נמצא בקרבת צירים מרכזיים עם תחבורה ציבורית? אלו דברים שחברת ניקיון לוקחת בחשבון בקביעת מחירי העבודה. 

  • שעות העבודה – ברוב המשרדים הניקיון מתבצע לאחר סיום העבודה במשרד, כדי לא להפריע לעבודה השוטפת וכדי שעובדי הניקיון יוכלו גם הם לבצע את עבודתם ללא הפרעה, באופן יסודי. כאשר העבודה נעשית בערב או בימי שישי, כשהמשרד סגור, מחיר ניקיון משרדים יהיה גבוה יותר. 

לסיכום, היקף העבודה, שעות העבודה, התדירות, מיקום המשרדים ופרמטרים נוספים קובעים את מחיר ניקיון משרדים. חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה מספקת שרותי ניקיון מקצועיים ואיכותיים בעיר ובערים נוספות. החברה בעלת ניסיון רב בתחום, זמינה לצרכי הלקוח ולתקציב העומד לרשותו ומעניקה שירות מעולה.