לרמונט בע"מ מתמחה בגיוס, באיוש ובהשמת עובדי ניקיון ועובדים כלליים בענפים שונים. אנו מנצלים את הידע הנרחב שצברנו בתחום כדי למצוא עבורכם עובדים מקצועיים ואיכותיים.

הפעילות כקבלן כוח אדם הינה ברישיון משרד הכלכלה מספר:1639.

למה צריך חברות כוח אדם - לרמונט בע"מ :

 

בתור בעל עסק, משרד, חנות, נחלה, מפעל או מחסן בטוח מצאת את עצמך לא פעם נטול כוח אדם מקצועי שיגרום לעסק להמשיך לעבוד.

חברות השמה הינן חברות המתמחות בתיווך בין חברה המחפשת עובד, לבין עובד המחפש משרה. הן משמשות כמתווך בין החברות לעובדים והשירותים שהן מספקות חוסכות לשני הצדדים משאבים רבים.  מועמדים שולחים  קורות חיים אל חברות ההשמה שמראיינות עובדים פוטנציאליים. כמו כן,  חברות ההשמה מרכזות אצלן פניות רבות של חברות שונות המחפשות עובדים. ברגע שחברת השמה מזהה התאמה בין מועמד למשרה פוטנציאלית היא מפנה את המועמד למעסיק. למעשה חברת ההשמה מבצעת את הסינון המקצועי הראשוני עבור המעסיקים, מאתרת עבורם את המועמדים המתאימים ביותר למשרות הפתוחות אצלם, ומקדמת את עניינם של המועמדים אותם היא מייצגת אל מול המעסיקים שעל גיוס העובדים שלהם היא עובדת.

לאחר תהליך ההתאמה, עובדי הקבלן מתחילים לבצע את העבודה בחצרו של מקבל השירות, והוא זה שמפעיל אותם. אך בפועל, תלוש השכר של העובדים מונפק ע"י חברת כוח האדם.

חברות כוח האדם מחזיקות מאגרים של עובדים בעיקר במגזר הפרטי והעסקי הנמצאים בארץ ופנויים לעבודה אשר זמינים במקרי חירום. בתפקידים כגון: שירותי ניקיון, שמירה, טבחים, שוטפי כלים, עובדי יצור, מלקטים, מחסנאים , סדרנים וכמו כן, סיוע וטיפול בעובדים זרים וכדומה.

העסקת עובדים דרך חברות כוח אדם מקצרת זמני תגובה לפתרון בעיות המתעוררות בניהול השוטף של העסק, חוסכת בעלויות, מעסיקה עובדים מסביב לשעון והכל בכדי שהעסק ימשיך לרוץ.