המשרד שאתם מנהלים שבו אתם מעסיקים עובדים, ומקבלים לקוחות: הוא הפנים האמיתיות של העסק שלכם, וזה המקום שחייב להראות נפלא, נקי, מבריק - גם עבורכם וגם עבור הלקוחות שלכם. כאשר עובדים במקום נקי נעים ומעוצב, יום העבודה נראה אחרת, בעוד תחושת הניקיון במשרד תהיה מושלם ישדר יוקרה ומקצועיות.

אם בחרתם לנקות משרד באמצעות חברה מקצועית, תוכלו לבחור שירותי ניקיון שכוללים ניקוי יסודי של המרחב, ניקוי מערכות ישיבה, ניקוי חלונות בגובה, ניקיון ותחזוקת מעליות וחדרי מדרגות, ושאר שירותים שמספקות חברות מקצועיות. כאשר בוחרים חברת ניקיון, יש לוודא כי היא מבצעת גם פוליש וקס לרצפות - מה שיצור הבדל ניכר בעת חידוש והברקת הרצפה.

מדוע כדאי לבצע פוליש לרצפה?

מי שמעוניין לקבל שירותים קבועים לניקיון חלל העבודה, בוודאי רוצה שהפעולה תעשה על הצד הטוב ביותר, זאת תוך שיפוץ המרצפות והברקתן. כאשר אתם בוחרים את המקצוענים: וודאו כי מלבד ביצוע פוליש לרצפות - החברה תספק שירות ניקוי ספות. זאת על מנת לנקות מערכות ישיבה בפינות המתנה. במידה ובחרתם חברת ניקיון מקצועיות, שימו לב כי אתם מקבלים מחירון ניקוי ספות בו נקוב מחיר ברור כולל מע"מ, או הצעת מחיר שכוללת את כלל השירותים שהחברה מספקת.

קבלת שירותי ניקיון שכוללים משימות שונות במרחב העבודה, תאפשר מראה נעים של מוצרי הטקסטיל המשרד ושל ריהוט קיים. מלבד זאת, יש לבחור חברה מקצועית שתספק פוליש וקס לרצפות, ולאחר מכן תנקה שטיחים ומוצרי טקסטיל. בכך אפשר להנות מחלל נעים ומבריק.

אבל מה זה אומר - פוליש וקס לרצפה?

'פוליש' הוא תהליך מירוק וליטוש רצפות זבו נמרח חומר אקרילי או וקס על הרצפות. החומר האקרילי מגן על הרצפות משריטות וכתמים. כאשר מבצעים פוליש, אפשר לחדש את הרצפה מבלי להחליף אותה - מה שחוסך עלויות באופן משמעותי.

כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון מקצועית, שימו לב כי היא מציעה לכם מגוון יתרונות ושירותים, כגון:

  • ניקוי רצפות יעיל ופוליש במגוון מרקמים והגנות, כמו: פוליש וקס, אקרילי, מט, קריסטל וכדומה. סוגים אלה של מרקמים, מגנים על הרצפות ומבריקים אותן.
  • שירותי תחזוקה קלים שכוללים תיקון בעיות בחשמל, תיקוני אינסטלציה וכדומה.
  • בחרו מנקים אשר יודעים לבצע ניקוי אבק בגובה.
  • נסו לבחור חברה שמבצעת ניקוי שטיחים וניקוי ספות.
  • העזרו בשירות של מקצוענים אשר מבצעים ניקיון יסודי, ללא הפרעה לעובדים במקום.
  • שימו לב כי החברה מציעה לכם תכנית עבודה יעילה לשמירה על משרד נקי.

לסיכום, בחירה במקצוענים לניקוי חלל העבודה - תספק לכם מקום נעים לעבוד בו, לשהות בתוכו ולקבל לקוחות.

מספר היתרונות של פוליש וקס לניקוי משרדים