ידוע לכל שהצלחה של חברה אינה תלויה רק בעובדים שלה, אלא בלא מעט גורמים נוספים – וביניהם המשרדים, והתחושה הטובה של העובדים והמעסיקים. לכן, ניקיון משרדים הינו חשוב ביותר עבור ההתנהלות היומיומית במשרד ובסוף גם עבור התפוקה השוטפת של בית העסק. כיצד תבטיחו ניקיון משרדים בפתח תקווה שיהיה איכותי, יסודי ובמחיר הוגן? חברת לרמונט מציעה שירותי ניקיון משרדים בפתח תקווה.


חברת לרמונט - חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה – על ניקיון לא מתפשרים

אצלנו בלרמונט אנו שמים דגש רב על איכות העבודה, ואיננו מתפשרים על פחות ממושלם. אנשי המקצוע שלנו מבצעים ניקיון משרדים בפתח תקווה ובמרכז הארץ בצורה יסודית, מדוקדקת, מבלי "לעגל פינות", כי כאמור, אנו מבינים שניקיון המשרד הינו חלק חשוב בהצלחה של כל עסק. מחקרים מראים קשר חיובי גבוה בין נראות המשרד ותחושת העובד לבין הפרודוקטיביות בפועל של בית העסק, ואנו לא מתעלמים מכך. 

מעבר לחומרים האיכותיים והפעילים עמם אנו מנקים את המשרדים, מה שמבטיח משרד מבריק ומחוטא, אנו נוטים להצמיד מפקחי עבודה למנקים והמנקות, כדי לוודא שהעבודה מתבצעת בצורה מהירה, יעילה ומדויקת. מפקחי העבודה שלנו מבקרים באתרים והמשרדים השונים לעיתים קרובות, כדי לוודא את טיב הניקיון והעבודה. חשוב לנו לעשות עבורכם את המיטב ולוודא שהלקוחות שלנו יהיו הכי מרוצים שרק ניתן.

אנו דוגלים בביצוע ניקיון יסודי של כלל הפינות בחדר, ואיננו מדלגים על חלקים בו. ננקה את החלונות, הפינות, הפאנלים ומאחורי הרהיטים השונים מאבק וכמובן שנערוך שטיפה יסודית בכל החלל. בנוסף, אנו מתמחים בניקיון של משטחים נוספים: שטיחים, רצפת פרקט וסוגי רצפות שונים שמצריכים התעסקות מיוחדת.
 

סיבות לבחור בנו לניקיון משרדים בפתח תקווה

  1. עובדים קבועים ואמינים - אנו מתחייבים לספק עובדי ניקיון מקצועיים, אשר עברו בדיקות אמינות ומציעים שירות איכותי ועקבי.
  2. שירות בעברית רהוטה - תקשורת ברורה ויעילה עם הלקוחות שלנו היא ערך עליון, ולכן אנו מבטיחים שירות לקוחות מעולה בשפה העברית.
  3. רישיון משרד התמ"ת - אנו מחזיקים ברישיון עסקי רשמי ממשרד התמ"ת, מה שמבטיח שירותים מקצועיים ואמינים.
  4. רישיון העסקת עובדים - חברתנו מחזיקה ברישיון הדרוש להעסקת כוח אדם, מה שמבטיח התאמה מדויקת של העובדים לצרכים הייחודיים של כל משרד.
  5. ביטוח חבות מעבידים וצד ג' מקיף - אנו מספקים כיסוי ביטוחי מהמקיפים בענף, כולל ביטוח חבות מעבידים וצד ג', לשמירה על ביטחונכם וביטחון העובדים.
  6. שמירה על זכויות העובדים - החברה שלנו מחויבת לשמירה על זכויות העובדים, מה שמבטיח צוות ממוקד ומרוצה לטובת שירות עליון.
  7. פיקוח מקצועי על עבודת הניקיון - כל פרויקט ניקיון מלווה בפיקוח מקצועי ויסודי, לשמירה על סטנדרטים גבוהים בכל שלב של העבודה.

 

לא פחות חשוב מניקיון – שמירה על בטיחות בכל מחיר

אצלנו בחברת לרמונט חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה לא מתפשרים על בטיחות. מעבר לחשיבות שבניקיון, העובדים שלנו מוכשרים לעבוד בצורה הבטיחותית ביותר ולפי כל תקן – בין אם מדובר בהצגת שלטים לאחר ניקיון על מנת להזהיר מפני החלקה, בין אם מדובר בהרחקת חומרי ניקיון מידי הלקוחות והדוגמאות עוד רבות. חומרי ניקוי עלולים להיות רעילים ומסוכנים והעובדים שלנו מוכשרים להתמודד עם אתגרים מהסוג הזה.
אז מה אנחנו מציעים בחברת לרמונט שירותי כוח אדם וניקיון מקצועי, חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה? מעבר לניקיון יסודי וכולל, אנו מציעים חיטוי משטחים ומכשירים וניקיון חדרי מדרגות במשרדים ובבנייני ומגדלי מגורים. אנו דוגלים בשמירה על נראות החלל לאחר הניקיון ובסדר, שהינו מרכיב חשוב בתוך ניקיון מבנה. 
לא פחות חשוב מהניסיון המקצועי שאנו מביאים עמנו – אנו מבטיחים עבודה נעימה ומקצועית מול אנשי המקצוע השונים, מפקחי העבודה, המנקים והמנקות. מוסר עבודה גבוה הינו ערך ראשון במעלה מבחינתנו, ואנו נעשה הכל כדי לוודא שאתם, הלקוחות שלנו, תוכלו להיות ב"ראש שקט". אנו, באדיבות ובצניעות, נהפוך את המשרד שלכם ל"חדש מהניילון".

ניקיון משרדים בעיר פתח תקווה
 

נקיון משרדים בפתח תקווה - רק עם לרמונט

חברת לרמונט שירותי ניקיון משרדים הוקמה לפני כעשור ומאז מספקת שירותי ניקיון למאות חברות ומשרדים ברחבי הארץ. מעבר לשירותי ניקיון, ברשותנו בית ספר לניקיון שמכשיר את המנקים ואת מפקחי העבודה – כך אנו מבטיחים ללקוחות שלנו שירות יוצא דופן ועבודה איכותית ומדויקת ללא פשרות.


מעוניינים ביצירת קשר, תיאום ניקיון במשרד שלכם או שאלות נוספות? ניתן ליצור קשר דרך הטלפון במספר 03-6255744, או דרך אתר האינטרנט שלנו, שם תוכלו להשאיר פרטים ונציג מהחברה יצור איתכם קשר בהקדם האפשרי. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום למשרד מבריק שירגיש כמו חדש!