חברת לרמונט בע"מ מעניקה ללקוחותיה את שירותיה בשעות העבודה ומחוצה להן, עבור: בתי עסק, מבני משרדים, ומוסדות ציבור ברחבי גוש דן וסביבתו. שירותינו המקצועיים בתחום כוללים: ניקיון משרדים באופן קבוע לתקופות ארוכות או קצרות, ניקיון לפני חגים, ניקיון לאחר שיפוץ, פוליש, ניקיון יסודי גם בגובה, כולל פתחי אוורור, ניקיון חלונות ומסילות, ניקיון שטיחים וריפודים ועוד הרבה יותר.

טיפוח מצויינות

כל העובדים בחברתנו מועסקים בחברה באופן קבוע, ולאורך תקופה, כך אתם יכולים להיות בטוחים שהעובדים שמים את טובת החברה לנגד עיניהם ומעניקים את השירות הטוב ביותר שניתן. כאשר נאמנות העובדים מושגת באמצעות יחס הוגן, תנאים סוציאליים ושכר הולם, איכות ציוד וחומרי הניקיון והידיעה שהם משתייכים לחברת ניקיון שפועלת ביושר והגינות ומובילה בתחום הניקיון.
אנו, מצדנו,  יודעים להכיר תודה לעובדינו על מאמציהם ומסירותם (בתמונה:  וורקה, העובדת אצלנו מאז הקמת החברה מקבלת תעודת הצטיינות). עובדי החברה קבועים, בעלי אזרחות ישראלית, אמינים ונבחרים בתהליך מיון קפדני, לאחר מכן עוברים העובדים הכשרה במסגרת החברה, והם מלווים ומפוקחים פיזית ע"י נציג מההנהלה לפחות פעם בשבועיים לכל אורך תקופת העסקתם, מה שיוצר גם יחס אישי ואפקטיבי ללקוחותינו בהתאם לסטנדרטים הגבוהים להם החברה מחויבת.אודות החברה - תעודת הצטיינות לעובדת וורקה

בטיחות ואחריות

אנו שמים דגש על בטיחות העובדים, אשר עוברים הדרכה תקופתית בעניין בטיחות. אנו משתמשים לצורך עבודתנו בחומרי ניקיון בעלי תו תקן ואיכות ובציוד ובכלים איכותיים, מאת יצרנים מוכרים, ונמנעים משימוש בחומצות. בלרמונט מקפידים עבורכם על סביבת עבודה נקיה והגיינית, ועל התוצאה המתקבלת אנו נותנים אחריות מלאה.

שירות מותאם אישית

חבילות הניקיון שלנו מספקות שירותי ניקיון בהתאמה אישית. לאחר פגישה וזיהוי נכון של צרכי המשרד מתאימים את החבילה לדרישות הלקוח עפ"י לוח זמנים קבוע ומחייב. כמו כן, כדי לנקות את המשרד או את המבנה יש להתאים לשיטות עבודה מתקדמות וחומרי ניקיון שלא יפגעו במשטחים השונים. רק חברת ניקיון מקצועית המסוגלת לספק פיתרון לכל צרכי הלקוח ולהתאים עבורו אישית את הציוד מקצועי.
כתוצאה, העבודה במשרד הופכת נעימה והתפוקה משתפרת עם ניקיון משרדים שוטף וקבוע.