אם המשרד שלכם מרוצף ברצפת מט, אתם בוודאי כבר יודעים ששמירה על הניקיון שלו הוא עסק לא פשוט בכלל. עם זאת, חשוב לשמור על סביבת עבודה נקייה ונעימה, אז איך מנקים רצפה מט? במאמר הקצר הזה אנחנו חושפים את התשובה אחת ולתמיד. 

 

 מה כל כך מיוחד בניקיון רצפת מט במשרד?


בכדי לייצר את מראה המט הייחודי שאנשים כל כך אוהבים, יש צורך בייצור מרצפות מיוחדות. מרבית הריצוף הקיים והנמכר כיום ברחבי העולם הוא בעל שכבת הגנה וציפוי מברק וחלק, שמאפשר ניקוי קל ומהיר שלו. לעומת זאת, את רצפת המט קשה יותר לנקות. על מנת לשמר את המראה המיוחד יש צורך בניקוי תכוף יותר, להשתמש בחומרים ייעודים שלא כל חנות כלי ניקיון מחזיקה ועבודות הניקיון עצמן יהיו ארוכות יותר בהשוואה לסוגי אריחים אחרים.

 

איך מנקים רצפת מט במשרד?


במידה ואתם מחפשים שירותי ניקיון משרדים שבאמת מתאימים לכם, אתם קודם כל חייבים למצוא חברה אשר מתמחה בניקוי מרצפות מסוג זה. במידה ותבחרו בבעלי מקצוע לא מנוסים ואיכותיים, אתם עלולים לפגוע במראה הרצפות שלכם, מה שיכול לגרור עלויות ניקיון נוספות או אפילו להעלות את הצורך בהחלפה של כל הרצפות במשרד, מה שיעלה לכם לא מעט כסף. 

את ניקיון רצפת המט יש להתחיל באמצעות שילוב של חומרים עדינים המיועדים לרצפות מט ומים. יש לשפשף היטב את הרצפות ולשים לב כי הכתמים אפשר הופיעו על גבי הרצפה באמת נעלמים ככל שמלאכת הניקוי מתקדמת. בנוסף, כדאי לדעת כי בכדי לשמור על מראה המט בצורה מושלמת יש למרוח על הרצפות חומר מיוחד בכל כמה חודשים. מדובר בחומר שיסייע לרצפות להקטין את רמת הספיגה שלהם, כך שכמה שפחות חומרים ולכלוך יוכלו להיכנס בין הרצפות ולהרוס אותן מבפנים. 

 

איך מנקים רצפה מט

האם כל אחד יכול לנקות רצפת מט במשרד שלו?


באופן עקרוני כל אחד יכול לנקות רצפת מט, במידה ויש ברשותו את החומרים המתאימים למשימה. עם זאת, כשזה מגיע לניקיון משרדים – עדיף להשאיר את העבודה לאנשי מקצוע. במקום שתחפשו בגוגל בכל פעם מחדש ״איך מנקים רצפה מט״ ותבזבזו זמן שיכולתם להקדיש לעבודה, תנו לאנשי ניקיון לבצע את העבודה עבורכם. כך, תוכלו להיות בטוחים שרצפת המשרד שלכם תהיה מצוחצחת ואתם תוכלו להתרכז בעבודה החשובה שאתם עושים בכל בוקר מחדש. 

 

אז הבנו איך מנקים רצפה מט – כמה זה יעלה לנו?


בדומה לכל שוק תחרותי, גם חברות ניקיון משרדים שונות יציעו לכם מחירים שונים בעבור שירות ניקיןו של רצפת מט במשרד. בכדי שתוכלו למצוא את החברה שמתאימה לכם, חפשו באתר הייעודי אחר מחירון ניקיון משרדים, שם תוכלו לראות את פירוט השירותים והמחירים. עם זאת – במקרים רבים, עדיף לכם לקבל הצעת מחיר ועבודה מהעסק עצמו. במסגרת הצעת המחיר הגורמים המקצועיים יכירו אתכם מעט, ישמעו מכם על העסק שלכם, יבינו מה אתם באמת צריכים וכך הם יוכלו להעניק לכם הצעת מחיר שתוציא אתכם הכי מרוצים שיש.

 

אנחנו ב״לרמונט – חברה לניקיון משרדים וכוח אדם״ מקווים שהצלחנו לענות לכם על השאלה ״איך מנקים רצפה מט״ ולהבהיר לכם כי את התוצאות הטובות ביותר יוכלו להעניק לכם אך ורק אנשי מקצוע מנוסים. אז אם אתם עדיין מחפשים שירותי ניקיון משרדים בתל אביב או בערי המרכז, הצוותים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולאפשר לכם להנות מרצפת מט מבריקה בכל בוקר מחדש. בכדי לקבל הצעת מחיר שמתאימה לצרכים שלכם, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון: 03-6255744.