אמרת ניקיון למשרדים בתל אביב – אמרת לרמונט

יש הרבה חברות המציעות שירותי ניקיון למשרדים בתל אביב , אבל אף אחד לא עושה עבודה יסודית ומקצועית כמו בחברת לרמונט

היום כמעט ואין משרד בתל אביב שלא מעדיף לקבל את שירותי הניקיון שלו במיקור חוץ. אולם גם בניקיון משרדים, יש דרגות שונות של שירות: יש שירותי ניקיון טובים יותר, ויש טובים פחות. מדי פעם, יש אפילו שירותי ניקיון שהם פרימיום, אולי אפילו סופר-פרימיום. שירות כזה בדיוק, הוא שירות הניקיון למשרדים אותו תקבלו בחברת לרמונט.

 

מה עושים שונה בלרמונט מכל מקום אחר? טוב ששאלתם. ראשית, בלרמונט משתמשים בחומרי הניקיון הכי איכותיים שיש, עם ריכוז גבוה של חומר פעיל, שמסיר לכלוך וחיידקים ביעילות ויסודיות. הריח הטוב נשאר במשרד כל היום, והעובדים נהנים מתחושת הניקיון והרעננות לאורך זמן. שנית, בלרמונט לא מאלתרים שום דבר: כל לקוח חדש מקבל תוכנית עבודה מסודרת, בהתאם להיקף שעות הניקיון שהוא מעוניין לרכוש. בלרמונט דואגים לכך שתוכנית העבודה תמצה את שעות העבודה של עובד הניקיון בצורה הטובה ביותר.

 

כמו כן, כאשר בלרמונט מתחילים לנקות במשרד חדש, כל עובד ניקיון עובד במשך שבוע יחד עם מפקח עבודה מטעם לרמונט. רק לאחר שהמפקח המקצועי מוודא שהעבודה נעשית כמו שצריך, עושים פתיחה או סגירה של המשרד, והעובד מכיר את כל הדגשים וההיבטים המיוחדים של המקום, העובד ממשיך לנקות בצורה עצמאית. בלרמונט אף עושים ביקורות יזומות ועצמאיות לעובדים ללא הרף, כך שהלקוח אפילו לא צריך להציף בעיות או פערים בניקיון בפני לרמונט, שהרי הביקורת כבר תזהה את הפערים אם יהיו כאלה. הלקוחות יכולים לעבוד בראש שקט, מבלי להתעסק כלל בנושא איכות הניקיון של המשרד.

 

בכלל, לרמונט לוקחים את הניקיון ברצינות: לרמונט מפעילים בית ספר לניקיון, בו מכשירים מפקחים ועובדים ניקיון. אולי תופתעו לדעת, שיש לא מעט דברים שאפשר ללמוד בתחום, בעיקר כאשר לוקחים את השירותיות ללקוח בצורה רצינית: איך לשטוף שירותים בצורה יסודית, איך להפעיל אזעקות למשרדים, איך לדבר עם לקוחות, הדרכת בטיחות בניקיון, מה מסוכן, אילו חומרי ניקיון מתאימים לאילו משטחים וכדומה. כל עובדי הניקיון של החברה הם עובדים ישראלים, הנהנים משכר שהוא מעל המינימום, וכן כל התנאים הסוציאלים משולמים בזמן ולפי חוק, כך שהעובדים שמחים על משרתם ורוצים לשמור עליה על ידי ביצוע עבודה טובה.

 

אם יש לכם משרד באיזור בתל אביב, הצטרפו ללמעלה מ-130 משרדים הנהנים כיום משירותי הניקיון של לרמונט. ניתן אף לקבל הצעת מחיר אונליין דרך אתר הבית. ניתן להתקשר לטלפון 077-996-5327 .