אמרתם ניקיון למשרדים בתל אביב – אמרתם לרמונט

כיום יש הרבה חברות המציעות שירותי ניקיון משרדים בתל אביב והסביבה , אבל אף אחד לא עושה עבודה יסודית ומקצועית כמו בחברת לרמונט. מה שלא הרבה יודעים הוא שבניקיון משרדים יש דרגות שונות של שירות. יש שירותי ניקיון טובים יותר ויש טובים פחות.

בודדים הם אלה שמציעים שירותי ניקיון שהם פרימיום או אפילו סופר-פרימיום. שירות סופר-פרמיום הוא שירות הניקיון למשרדים בתל אביב שאותו תקבלו בחברת לרמונט.

איך ניקיון משרדים בתל אביב של לרמונט שונה מאחרים?

טוב ששאלתם. ראשית, בלרמונט משתמשים בחומרי הניקיון הכי איכותיים שיש, עם ריכוז גבוה של חומר פעיל שמסיר לכלוך וחיידקים ביעילות ויסודיות. הריח הטוב נשאר במשרד כל היום, והעובדים נהנים מתחושת הניקיון והרעננות לאורך זמן. שנית, בלרמונט לא מחפפים בשום דבר: כל לקוח חדש מקבל תוכנית עבודה מסודרת, בהתאם להיקף שעות הניקיון שהוא מעוניין לרכוש.

בלרמונט דואגים להפוך ניקיון משרדים בתל אביב מפעולה פשוטה לתוכנית עבודה אשר ממצה את שעות העבודה של עובד הניקיון בצורה הטובה ביותר.

 

ניקיון משרדים בתל אביב והסביבה

פיקוח ובקרה על ניקיון משרדים

כמו כן, כאשר לרמונט מתחילים ניקיון משרדים במשרד חדש, כל עובד ניקיון עובד במשך שבוע יחד עם מפקח עבודה מטעם לרמונט. רק לאחר שהמפקח המקצועי מוודא שהעבודה נעשית כמו שצריך, עושים פתיחה או סגירה של המשרד והעובד מכיר את כל הדגשים וההיבטים המיוחדים של המקום, העובד ממשיך לנקות בצורה עצמאית.

בלרמונט אף עושים ביקורות יזומות ועצמאיות לעובדים ללא הרף, כך שהלקוח אפילו לא צריך להציף בעיות או פערים בניקיון בפני לרמונט, שהרי הביקורת כבר תזהה את הפערים אם יהיו כאלה.

הלקוחות יכולים לעבוד בראש שקט, מבלי להתעסק כלל בנושא איכות הניקיון של המשרד.
 

ניקיון משרדים מקצועי בתל אביב
 

איך לבחור חברת ניקיון משרדים בתל אביב?

בבחירת חברת ניקיון משרדים בתל אביב, יש לשים דגש על מספר גורמים חשובים.

ראשית, חשוב לבחור חברה עם מוניטין חיובי והמלצות מלקוחות קודמים. זה מעיד על אמינות ואיכות שירות. כמו כן, בדקו את רמת המקצועיות והניסיון של החברה בניקיון משרדים ספציפית - משרדים דורשים טיפול מיוחד וידע ספציפי.

חשוב לוודא כי החברה מציעה גמישות בלוחות זמנים ומסוגלת להתאים את עצמה לצרכים הייחודיים של העסק שלכם, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של ניקיון והיגיינה. לבסוף, חשוב לוודא שהחברה עומדת בתקנות בטיחות וסביבה, מה שמבטיח שהשירות ניתן באופן אחראי ובר-קיימא.

לרמונט לוקחים את הניקיון ברצינות

לרמונט מפעילים בית ספר לניקיון  בו מכשירים מפקחים ועובדים ניקיון. אולי תופתעו לדעת שיש לא מעט דברים שאפשר ללמוד בתחום, בעיקר כאשר לוקחים את השירותיות ללקוח בצורה רצינית, למשל:

  • איך לשטוף שירותים בצורה יסודית
  • איך להפעיל אזעקות למשרדים
  • איך לדבר עם לקוחות
  • הדרכת בטיחות בניקיון
  • מה מסוכן
  • אילו חומרי ניקיון מתאימים לאילו משטחים וכדומה.

בנוסף, כל עובדי הניקיון של החברה הם עובדים ישראלים הנהנים משכר שהוא מעל המינימום וכן כל התנאים הסוציאלים משולמים בזמן ולפי חוק. כך שהעובדים שמחים על משרתם ורוצים לשמור עליה על ידי ביצוע עבודה טובה.

אם יש לכם משרד באיזור בתל אביב או שאתם מחפשים ניקיון משרדים בגוש דן, הצטרפו ללמעלה מ-130 משרדים הנהנים כיום משירותי הניקיון של לרמונט. ניתן אף לקבל הצעת מחיר אונליין דרך המחשבון שלנו להצעת מחיר. ניתן גם להתקשר לטלפון 077-2316828.