איך לבחור עוזרת בית ? 

 

שמירה על ניקיון דירה או ניקיון בית לא פשוטה בעיקר אם אתם מנהלים בית וקריירה תובענית. בשל כך מוצאים רבים מהאנשים את עצמם חיים בדירה מבולגנת, ולא נקייה, כאשר הם לא מוצאים את הזמן לבצע ניקיון דירה כמו שצריך. אז מה עושים? מוצאים עוזרת בית!

המלצות – כדי למצוא חברת ניקיון אשר יודעת להתאים במדויק את העוזרת בית טובה חשוב בתחילה לחפש המלצות אודות אותה חברת ניקיון . כיום ניתן לקבל המלצות על חברת ניקיון טובה דרך גוגל , פייסבוק או מערכת EASY אשר מציינים למה כדאי לכם לעבוד אם חברת ניקיון מומלצת. בכך תוכלו לצמצם את החיפוש למצוא עוזרת בית טובה ויעילה.

ניסיון – אחד הפרמטרים לחיפוש חברת ניקיון הוא באמצעות בדיקת הניסיון של החברה בהתאמה של עוזרת בית מנוסה . לעומת זאת, חברת ניקיון ללא ניסיון עלולה רק להזיק.

מחיר – בכל הנוגע למחיר של עוזרות בית, כיום ישנם מחירים קבועים פחות או יותר בשוק. עם זאת ישנן חברות ניקיון שמתמחרות את השירותים שלהן במחיר גבוה יותר מאחרות וזאת בשל הניסיון והוותק שלהן במקצוע. לעומת זאת אם תבחרו חברת ניקיון אשר יודעת להתאים את העוזרת בית במדויק, תוכלו ליהנות ממחיר הוגן, ומחסכון בתשלומי שונים לעוזרת כמו תשלומי ביטוח בריאות, תשלמי ביטוח לאומי,קרן השתלמות, נסיעות, קרן פנסיה, והקניית הזכויות השונות לעוזרת וזאת משום שחברת הניקיון היא שבדרך כלל דואגת לכסות את העוזרת בביטוחים, ובכל הזכויות שמגיעות לה על פי החוק וצו הרחבה בענף הניקיון משנת 2014.

אמינות – שימו לב כי חברת ניקיון אמינה. כאשר אתם מבקשים המלצות שימו את הדגש על אמינות. אם אתם חושדים שיש אלמנטים שגורמים לכם לחשדות בעוזרת הבית, עברו לעוזרת הבית הבאה. אם תמצאו עוזרת אמינה תוכלו להרוויח מנקה שתישאר אתכם לשנים ארוכות ועם הזמן אפילו תהפוך לחברה טובה.